Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
A993

3-dniowy zestaw testowy Herbalife

3-dniowy Zestaw Testowy Herbalife to znakomity pomysł na start dla osób, które chcą sprawdzić jak wygląda zdrowe i zbilansowane odżywianie według Herbalife Nutrition.

Koszt przesyłek - sklep C4TeamFamily-pl.png

50,00 zł

Ilość

Wysyłka w ciągu 24h

Zamów przez telefon

Duża dostępność

30 dni na zwrot

Opis

Zestawy produktów Herbalife, Zestawy koktajli, 10-dniowe Fit Wyzwanie Gratis - Dietetyk i dieta Herbalife, Społeczność Herbalife - Sklep C4TeamFamily

3-dniowy Zestaw Testowy Herbalife to znakomity pomysł na start dla osób, które chcą sprawdzić jak wygląda zdrowe i zbilansowane odżywianie według Herbalife Nutrition. Jeśli planujesz rozpoczęcie podróży do zdrowego, aktywnego stylu życia a nie znasz jeszcze naszych suplementów diety, nie masz pewności jak działają czy jak smakują, to nasza oferta 3-dniowego zestawu testowego jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem prowadzącym do pełni możliwości jakie niesie ze sobą gama produktów odżywczych Herbalife.

Proponujemy nowy styl życia - podróż opartą na zbilansowanym odżywianiu, regularnej aktywności fizycznej, nawadnianiu i odpoczynku. Możesz dopasować swój plan posiłków do celów i stylu Twojego życia, zaczynając od pełnowartościowego, zbilansowanego śniadania. Pożywne, Idealne Śniadanie Herbalife, jest smaczne i wygodne do przygotowania w domu, w pracy, w podróży i gdziekolwiek jesteś!

Miliony ludzi przez 40 lat tradycji Herbalife osiągnęły wspaniałe, trwałe efekty. Pragniemy tego samego dla Ciebie i chcielibyśmy Cię wspierać od pierwszej decyzji, od pierwszego kroku. Jakikolwiek jest Twój cel – czy chcesz schudnąć, czy poczuć się zdrowiej lub poprawić swoje samopoczucie i kondycję – nasze pyszne, opracowane naukowo i wygodne w stosowaniu produkty pomogą Ci go osiągnąć.

Zbilansowane odżywianie może pomóc Ci poczuć się jak najlepiej w swoim ciele. W połączeniu ze spersonalizowanym planem i wsparciem otoczenia służymy pomocą w uczynieniu Cię zdrowszym i szczęśliwszym.

Zestaw zawiera 6 saszetek z zamiennikiem posiłku Formuła 1 Herbalife o smaku waniliowo-śmietankowym oraz 8 tabletek Thermo Complete.

HERBALIFE THERMO COMPLETE dostarcza kofeinę, aby pomóc Ci poczuć się raźniej i energiczniej oraz poprawić koncentrację.

KLUCZOWE KORZYŚCI

 • Wyjątkowa kompozycja naturalnej kofeiny pochodzącej z zielonej herbaty i yerba mate.
 • Witamina C przyczynia się do zmniejszenia objawów zmęczenia.
 • Kofeina, by pomóc poprawić koncentrację i ożywić umysł.

CO TO OZNACZA DLA CIEBIE?

Często masz wrażenie, że potrzebujesz dodatkowej energii lub poprawy stopnia koncentracji i jasności umysłu? Wielu wybiera kawę lub herbatę… ale gdy nie ma czasu na przerwę kawową, tabletki Thermo Complete to wygodny sposób na „rozbudzenie się”.

SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmuj jedną do dwóch tabletek dziennie, w połowie poranka i po południu.

HERBALIFE KOKTAJL ODŻYWCZY FORMUŁA 1

Dostarcz swojemu organizmowi energię i popraw samopoczucie, nie rezygnując ze swoich preferencji lub wymogów diety. Składniki koktajlu F1 pochodzą ze źródeł odpowiednich dla wegan. Koktajl nie zawiera glutenu, nabiału, sztucznych barwników ani aromatów.

Wysoka zawartość białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Formuła 1 to środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała, zawierający kluczowe makro i mikroskładniki odżywcze oraz dodatek składników roślinnych i ziół. Koktajl odżywczy o smaku waniliowo-śmietankowym jest całkowicie wegańskim* środkiem spożywczym zastępującym posiłek.

Delektuj się koktajlem Formuła 1 jako pożywnym śniadaniem, obiadem lub kolacją, by wspierać swój aktywny styl życia i realizację celów związanych z zarządzaniem masą ciała**.

KLUCZOWE KORZYŚCI

 • Koktajle odżywcze Formuła 1 to pełnowartościowe zamienniki posiłków pomagające osiągnąć cel osobom chcącym skutecznie utrzymać lub zrzucić wagę. Też możesz osiągnąć swój cel!
 • Bogate w pełnowartościowe białko koktajle Formuła 1 są doskonałym wyborem, jeśli chcesz zbudować beztłuszczową masę mięśniową w trakcie ćwiczeń.
 • Naukowe zaplecze: Badania kliniczne wskazują, że codzienne stosowanie koktajli zastępujących posiłek w ramach diety ograniczającej spożycie kalorii w połączeniu z umiarkowaną aktywnością fizyczną stanowi skuteczny sposób kontroli wagi ciała.
 • Numer jeden na świecie wśród koktajli zastępujących posiłek. Koktajle odżywcze F1 pomagają osiągnąć cel osobom chcącym zrzucić wagę.
 • Kalorie pod kontrolą: ok. 220 kcal na porcję (w zależności na jakiej bazie zostanie przygotowany).
 • Koktajl F1 to zdrowa, wygodna i pyszna alternatywa dla wysokokalorycznego śniadania, obiadu lub kolacji.
 • Białko sojowe: kompletne białko dostarczające wszystkich niezbędnych aminokwasów.
 • Dostarcza 25 najważniejszych witamin i składników mineralnych.
 • Dostępny w wielu pysznych smakach.

SPOSÓB UŻYCIA

 • Delektuj się koktajlem Formuła 1 o smaku waniliowo-śmietankowym codziennie jako pożywnym posiłkiem. Wymieszaj zawartość saszetki (26 g) z 250 ml zimnego, półtłustego mleka (1,5% tłuszczu). 
 • Jeśli chcesz przygotować koktajl wegański, bez nabiału, wymieszaj z 250 ml napoju sojowego. 

Gdy chcesz kontrolować wagę: zastąp dwa posiłki dziennie tym pysznym koktajlem i jedz jeden posiłek o zbilansowanej wartości odżywczej.

Gdy chcesz zdrowo się odżywiać: zastąp jeden posiłek w ciągu dnia koktajlem Formuła 1 i spożywaj dwa posiłki zbilansowane pod względem odżywczym

Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia. 

* Po wymieszaniu z 250 ml napoju sojowego.

** Dla kontroli masy ciała: Zastąpienie dwóch głównych posiłków dziennie w diecie niskokalorycznej środkami spożywczymi zastępującymi posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utracie wagi. Zastąp dwa posiłki dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz jeden inny zbilansowany posiłek. 

Dla zbilansowanego odżywiania i zachowania masy ciała: Zastąpienie jednego głównego posiłku dziennie w diecie niskokalorycznej środkiem spożywczym zastępującym posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utrzymaniu masy ciała po jej utracie. Zastąp jeden posiłek dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa inne zbilansowane posiłki. Spożywaj także pożywne przekąski, by zaspokoić dzienne zapotrzebowanie swojego organizmu na kalorie.

Produkt ten może być stosowany przy diecie niskokalorycznej oraz z innymi artykułami spożywczymi, przy regularnej aktywności fizycznej. Produkt stanowi tylko część diety o ograniczonej ilości energii, której niezbędną częścią są inne środki spożywcze. Ważne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu spożycia płynów.

Specyficzne odniesienia