Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
076K

Herbalife Collagen SKIN Booster

Collagen Skin Booster zawiera kolagen Verisol® P, redukujący zmarszczki po 4 tygodniach. Zmniejsza oznaki cellulitu po 3 miesiącach regularnego stosowania.

Koszt przesyłek - sklep C4TeamFamily-pl.png

263,00 zł

Ilość

Wysyłka w ciągu 24h

Zamów przez telefon

Duża dostępność

30 dni na zwrot

Opis

Pij dużo wody. Stosuj zbilansowaną dietę. Nawilżaj. Osiągnięcie promiennej cery zależy od wielu różnych działań i czynników. A co, gdyby można było zapewnić skórze zdrowy wygląd, działając od wewnątrz przy pomocy napoju dla Twojej urody?

Wypróbuj Collagen Skin Booster. To suplement diety, który możesz stosować równolegle ze swoim obecnym rytuałem pielęgnacji. Zawiera peptydy kolagenowe wysokiej jakości pod nazwą Verisol® P, które pomagają redukować zmarszczki wokół oczu i poprawiać elastyczność skóry po czterech tygodniach stosowania.

Ma wysoką zawartość 9 kluczowych witamin i składników mineralnych, takich jak biotyna, jod, witamina A i niacyna, które pomagają zachować zdrową skórę. Collagen Skin Booster zawiera także selen i cynk, by zachować zdrowe włosy i paznokcie.

KLUCZOWE ZALETY COLLAGEN SKIN BOOSTER:

  • Pyszny smak truskawkowo-cytrynowy, dopełnia stosowanie innych produktów Herbalife Nutrition
  • Zawiera Verisol® P – bioaktywne peptydy kolagenowe o naukowo potwierdzonych efektach, które redukują zmarszczki wokół oczu i poprawiają elastyczność skóry po czterech tygodniach. Wykazano również, że Verisol® P zmniejsza widoczne oznaki cellulitu po 3 miesiącach regularnego stosowania.
  • Bezglutenowy.
  • Wysoka zawartość witaminy C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
  • Wysoka zawartość witaminy E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

STOSOWANIE:

Stosuj Collagen Skin Booster codziennie. Dokładnie wymieszaj 1 miarkę (5,7 g) proszku z 250 ml wody do całkowitego rozpuszczenia. Pij jedną szklankę dziennie, w trakcie posiłku. Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

Sekret starzenia skóry:

Skóra to największy organ naszego ciała. Pomaga regulować temperaturę i chroni organizm przed czynnikami zewnętrznymi. Jak starzeje się skóra? Z biegiem lat skóra staje się cieńsza, bardziej sucha, mniej elastyczna, a zatem jest bardziej narażona na uszkodzenia. Staje się wrażliwa, bardziej podatna na siniaki, ponieważ naskórek i ściany naczyń krwionośnych stają się cieńsze.

Czynnikami zewnętrznymi wpływającymi na osłabienie skóry są: odżywianie, stres, zanieczyszczenie środowiska, ekspozycja na słońce/promieniowanie UV. Czynniki wewnętrzne to geny, hormony i stan zdrowia.

Czym jest kolagen?

  • Kolagen to białko występujące w ludzkim ciele w największej ilości. Stanowi do 30% łącznej masy wszystkich białek w naszym organizmie.
  • Nadaje skórze strukturę i jędrność, stanowiąc do 75% białka w jej składzie.
  • Wraz z elastyną pomaga skórze zachować elastyczność i jędrność.
  • W młodości skóra jest gładka i jędrna, ponieważ kolagen cały czas się odnawia.

Składnik kluczowy:

Składnik kluczowy to: Verisol® P, który jest pozyskiwany z peptydów kolagenu I i III

Czym jest Verisol® P?

Verisol® P to źródło peptydów kolagenowych o działaniu opartym w największym stopniu na naukowych podstawach w porównaniu do preparatów tego typu dostępnych na rynku

Składa się z czystych, naturalnie pozyskanych peptydów kolagenowych typu I i III, które zostały specjalnie spreparowane. Naukowo udowodniono, że zapewnia efekty po 4 tygodniach

Verisol® P działa poprzez stymulację metabolizmu komórek skóry od wewnątrz

Verisol® P wykorzystuje kolagen wieprzowy ze względu na silniejsze podstawy naukowe i biodostępność w porównaniu z innymi źródłami. Kolagen wieprzowy zawiera również mniej alergenów niż kolagen pochodzący z innych źródeł. Wiele „wegańskich” lub „roślinnych” produktów kolagenowych nie zawiera wcale kolagenu a jedynie mikroelementy, takie jak witamina C, które przyczyniają się do naturalnej produkcji kolagenu.

Specyficzne odniesienia