Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)

 • Płatności on line

  ePrzelew - to popularna i znana metoda płatności – szybsza i łatwiejsza niż przelew tradycyjny. Płatność online pozwoli Ci na natychmiastową realizację transakcji. Tpay oferuje płatności online dla klientów największych banków w Polsce. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku bankami masz pewność, że kupując w naszym sklepie nie będziesz mieć problemu z finalizacją zakupów.

  eCard - to bardzo bezpieczny sposób płatności. Wybór takiego rozwiązania generuje konieczność podania danych karty płatniczej (jej numeru, trzycyfrowego kodu CVC/CVV oraz daty ważności) i zatwierdzenia transakcji dodatkowym kodem weryfikacyjnym odebranym SMS-em lub w aplikacji mobilnej. 

  BLIK - to polska metoda płatności i jednocześnie międzybankowy system oparty na sześciocyfrowych kodach potwierdzających płatności. Umożliwia on błyskawiczne przelewy przy użyciu telefonu komórkowego i bez konieczności logowania się do bankowości internetowej.

 • Przelew bankowy

  Wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci bezpośrednio po zatwierdzeniu zamówienia oraz w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. 

  Standardowy przelew bankowy to metoda wybierana współcześnie rzadziej – przede wszystkim wymaga samodzielnego wypełniania formularza przelewu, a ponadto wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty. Dla ułatwienia możesz wypełnić druk przelewu również na naszej stronie przed sfinalizowaniem zakupu - wybierz w tym celu przelew tpay.

 • Płatności przy odbiorze

  Pobranie, czyli opcja płatności przy odbiorze - możesz zapłacić za swoje zamówienie w momencie jego doręczenia. Może być ona zrealizowana w gotówcelub kartą u kuriera DPD albo przy użyciu karty płatniczej lub kodu BLIK podczas odbioru z paczkomatu InPost. Wybierz opcję pobrania, gdy chwilowo nie masz środków finansowych w formie elektronicznej lub nie posiadasz konta bankowego.

  Płatność gotówkowa możliwa jest również podczas odbioru zamówienia w naszym biurze. Przed odbiorem należy oczekiwać potwierdzenia realizacji zamówienia.