Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
juz_dzis.jpg
JUŻ DZIŚ ZACZNIJ SWÓJ WŁASNY BIZNES

Zbuduj własny biznes z Herbalife Nutrition, globalną firmą odżywczą w branży sprzedaży bezpośredniej. Zacznij już dziś korzystając z naszych doświadczeń i wiedzy jako lidera z 40-letnim doświadczeniem. Połóż kamień węgielny pod budowę swojego biznesu.

Masz nieograniczone możliwości wyrażenia siebie i prowadzenia biznesu na wiele sposobów. Możesz stworzyć swój własny sklep internetowy z produktami Herbalife Nutrition i świadczyć usługi na rynku ogólnokrajowym. Jeśli zechcesz, możesz pracować w swoim gabinecie i pomagać ludziom w swoim otoczeniu poprzez kontakt bezpośredni. Dla wymagających więcej istnieje możliwość stworzenia własnego Klubu Zdrowego Stylu Życia. Takich klubów jest już ponad 70 000 na całym świecie! Jaką drogę rozwoju wybierasz dla siebie?

zostan.jpg
ZOSTAŃ SWOIM WŁASNYM SZEFEM

Możesz samodzielnie decydować gdzie i w jakich godzinach pracujesz. To duża elastyczność, która pozytywnie wpływa na zachowanie równowagi między życiem osobistym a pracą. Już czas, aby wykorzystać takie możliwości? Zostań własnym szefem, zbuduj zespół, stwórz biznes od podstaw i dostosuj do Twojego stylu życia.

Zdecyduj czy najlepsza będzie dla Ciebie praca z domu poprzez wykorzystanie sklepu internetowego i obsługa klientów online. Możesz podjąć decyzję o otwarciu własnego gabinetu lub klubu zdrowego stylu życia, w którym wykorzystasz swoje wykształcenie dietetyczne, umiejętności trenera fitnessu lub nauczysz się wszystkiego od przysłowiowego ZERA, aby spełnić marzenia o dodatkowym dochodzie, niezależności finansowej i rozwoju dochodowego biznesu.

gwarancja.jpg
GWARANCJA ZŁOTYCH STANDARDÓW

Złote Standardy to zasady wspierające rozwój Twojego biznesu. Dzięki nim współpraca z nami jest prosta, w pełni przejrzysta, a oferowane przez nas wytyczne i warunki sprzyjają osiąganiu wyznaczonych przez Ciebie celów biznesowych.

Niskie koszty początkowe: Brak wymogu minimalnej wartości zamówienia i konieczności zakupu narzędzi sprzedażowych lub biznesowych. Brak konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków oraz inwestowania przed rozpoczęciem współpracy.

Gwarancja zwrotu kosztów: Jeśli z jakiegokolwiek powodu przestaniesz być naszym Niezależnym Partnerem w ciągu 90 dni, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu Pakietu Partnerskiego Herbalife Nutrition.

Pełna transparentność: Jasne i dokładne informacje na temat potencjalnych zysków.

Gwarancja zwrotu: zwrot 100% kosztów zakupu wszystkich niesprzedanych produktów nabytych w ciągu 12 miesięcy w przypadku zakończenia współpracy.

dolacz.jpg
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Dziel się swoją pasją z milionami entuzjastów zdrowego odżywiania na całym świecie. Korzystaj z profesjonalnych szkoleń, wsparcia i dostępu do produktów stworzonych przez największych ekspertów w dziedzinie odżywiania. Nasze produkty nie są dostępne w sklepach ani supermarketach, lecz sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sieci Niezależnych Partnerów Herbalife Nutrition.

Najlepszym sposobem na dołączenie do naszej społeczności jest polubienie FANPAGE'a  oraz odwiedziny strony internetowej C4TEAMFAMILY. Znajdziesz tam najnowsze informacje ze świata odżywiania i suplementacji, liczne inspiracje kulinarne oraz podpowiedzi, jak kształtować biznes w ramach swojego wymarzonego stylu życia. Skontaktuj się z nami i dowiedz dlaczego wybraliśmy tą drogę i kochamy naszą pracę.

zestaw.jpg
TWÓJ ZESTAW STARTOWY

Podpisz umowę i zamów zestaw startowy, zawierający podstawowe narzędzia i szkolenia ułatwiające rozpoczęcie i prowadzenie biznesu.

Torba na ramię Herbalife Nutrition

Ulotka produktowa Herbalife Nutrition

Koktajl Formuła 1 o smaku waniliowo-śmietankowym

Zestaw powitalny Herbalife Nutrition

Shaker Herbalife Nutrition

Dostęp do narzędzi i szkoleń online

Miarka Herbalife Nutrition

miej_wplyw.jpg
MIEJ WPŁYW NA DOBRE ZMIANY

Zostań mentorem, trenerem i nauczycielem. Pomagaj swoim klientom zmieniać stare nawyki, poprawić sposób żywienia, prowadzić zdrowsze i aktywniejsze życie. Wartość trenera i Niezależnego Partnera w oczach klientów stanowi unikalny aspekt Możliwości Biznesowej Herbalife Nutrition. Dołącz do naszej społeczności już dziś, aby czynić świat zdrowszym i szczęśliwszym.

Napisz albo zadzwoń, aby dowiedzieć się, kiedy organizujemy kolejne Spotkanie Możliwości online dla zainteresowanych biznesem.

Wiecej informacji znajdziesz TUTAJ.