Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
1.jpg
KUPUJĄC ZESTAW PRODUKTÓW HERBALIFE ZYSKUJESZ:

możliwość dołączenia do Maratonu Sylwetki i Utraty Wagi

udział w dowolnej liczbie edycji 10-dniowego Fit Wyzwania

wiedzę, szkolenia, aktywności, porady, przepisy

udział w grupach Fb i na Telegramie

codzienne konsultacje i porady trenera

wsparcie i motywację 24/7

prosty plan żywieniowy, edukację żywieniową

treningi zdalne i stacjonarne

promocje, uznania i nagrody za rezultat.

2.jpg
DOŚWIADCZENIE MA ZNACZENIE

Jesteśmy Niezależnymi Partnerami Herbalife Nutrition oraz Fit Coachami z 10-cio letnim doświadczeniem. Należymy do polskiej i międzynarodowej społeczności ludzi zakręconych na punkcie dietetyki, odchudzania, odżywiania, sportu i zdrowego stylu życia. Zarówno my i nasze dzieci, jak również setki zadowolonych klientów, cenimy sobie szczęście osiągane poprzez dbanie o zdrowy organizm. Uwielbiamy smaczne jedzenie, aktywność fizyczną i znakomite efekty naszych podopiecznych. Najważniejsze jest dla nas zrównoważone i indywidualne podejście do zmian, połączenie racjonalnej diety, odchudzania, suplementacji, wsparcia w grupie z odpowiednim treningiem.

3.jpg
NASZE DRUŻYNY I MEGA EFEKTY:

Jeśli zależy Ci na skutecznym procesie redukcji tkanki tłuszczowej, dobudowy masy mięśniowej lub utrzymaniu kondycji organizmu, to znajdziesz u nas oczekiwane rezultaty. Zasady uczestnictwa w Maratonie Sylwetki i Utraty Wagi są proste a możliwość udziału w kolejnych, 10-dniowych rundach Fit Wyzwania, niczym nieograniczona. Osiągasz swój efekt w domu lub przychodząc do Klubu. Nieważne gdzie mieszkasz, ile masz prób za sobą, jak bardzo nie masz czasu na przygotowywanie posiłków. Napisz, zadzwoń i dowiedz się więcej.

4.jpg
CO ZROBIĆ, ŻEBY SIĘ UDAŁO?

Wiemy, że redukcja tłuszczu to trudny temat, chociaż tak samo ciężko jest dobudować masę mięśniową czy zwyczajnie wzmocnić kondycję. Wychodzimy z założenia, że nie należy wartościować co zrobić trudniej, ale nawet najtrudniejsze przemiany możemy osiągnąć dzięki odpowiedniej motywacji.

Możemy się tutaj porównać do mistrzów sportu, którzy wcale nie byli pewni, że pobiją rekord świata w swojej dyscyplinie a jednak wystarczająco wierzyli, żeby to zrobić. W zakresie odchudzania odróżnia nas od nich tylko jedno – my wiemy, że się uda osiągnąć cel a jedyne od czego trzeba zacząć to podjąć decyzję.

5.jpg
JAKIE SĄ TWOJE DOŚWIADCZENIA?

Czy zdarzyło Ci się już odchudzać? Chcesz mieć szczupłą sylwetkę, ale masz złe doświadczenia i nie chcesz już czuć tego głodu, nie chcesz katować się na siłowni? A może było zwątpienie w siebie i myśl, że jestem do niczego? W międzyczasie ten ogromny brak pewności czy robię dobrze, czy ta dieta jest odpowiednia dla mojego organizmu? I kluczowe dla wielu osób pytanie: dlaczego to idzie tak wolno? Dlaczego schodzę tylko do pewnej wagi i nie mogę jej przekroczyć?

6.jpg
ZESTAWY PRODUKTÓW HERBALIFE

Mamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Mamy również kluczowe narzędzia służące odżywieniu organizmu, wzmocnieniu jego kondycji oraz odporności. Jednak przede wszystkim wysoka gęstość odżywcza produktów Herbalife sprzyja normalizacji masy ciała przy jednoczesnym zachowaniu uczucia sytości i wspaniałym poziomie energii w trakcie procesu zmiany wagi.

Dołącz teraz do grona zadowolonych klientów kupując zestaw produktów z kategorii ZESTAWY za minimum 300 zł a opisane powyżej korzyści otrzymasz GRATIS!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O MARATONIE SYLWETKI I UTRATY WAGI