Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
NOWOŚĆ! Zasilaj swoje cele batonem H24 dla aktywnych

Świętuj każde zwycięstwo na swojej sportowej drodze NOWYMI batonami proteinowymi Herbalife H24 Achieve. Każdy z nich zawiera 21 gramów białka, ma niską zawartość cukrów i dekadencki, głęboki smak czekolady. Jesteś zwolennikiem prostych i sensownych rozwiązań? My też! Tak się składa, że dbamy o swoje odżywianie i jesteśmy wymagający. Lubimy czekoladę, lubimy, gdy coś co jemy nie zawiera nadmiaru cukru i jest stworzone dla wegetarian.

Jesteśmy aktywni, dlatego wybieramy produkty z dużą zawartością białka dla utrzymania sylwetki i lepszego odżywienia mięśni. A Ty co możesz zrobić dla siebie? Oczywiście możesz skorzystać z szerokiej gamy produktów proteinowych Herbalife Nutrition a teraz dodatkowo zasilać swoje cele batonem dla aktywnych i głodnych sukcesów wagowych i sylwetkowych.

Warto mieć przy sobie Batona H24 dla zabezpieczenia przed nagłym głodem czy sięgnięciem po tradycyjne, tuczące słodycze. Duża ilość białka zawarta w nowych batonach gwarantuje utrzymanie wysokiego tempa przemian metabolicznych oraz długie uczucie sytości. Batony proteinowe Herbalife24 posiadają certyfikat Informed-Sport, dzięki czemu masz pewność, że dadzą Ci moc w sporcie i nie zawierają substancji niedozwolonych.

Przeczytaj więcej tutaj i kup Batony proteinowe H24 o smaku gorzkiej czekolady.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz