Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)

Aktualności herbalife:

FILM - H24 LiftOFF Max Napój energetyczny o smaku grejpfrutowym

H24 LiftOff® Max o smaku grejpfrutowym jest dostępny w pudełku zawierającym 10 pojedynczych saszetek. Delektuj się jego orzeźwiającym smakiem przed treningiem, wspieraj organizm w trakcie treningu lub gdy chcesz odzyskać energię. To napój energetyczny nie zawierający cukrów, sztucznych aromatów, a każda porcja dostarcza 180 mg kofeiny.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 816 odsłony

FILM - CR7 Drive - Kieruj swoim przeznaczeniem jak Cristiano Ronaldo

CR7 Drive - Kieruj swoim przeznaczeniem jak Cristiano Ronaldo i używaj podczas treningów roztworu węglowodanów i elektrolitów poprawiających przyswajanie wody podczas wysiłku fizycznego. Utrzymaj wytrzymałość podczas długotrwałego treningu stosując efektywny dla aktywnego stylu życia nawadniający napój hipotoniczny.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 506 odsłony

NOWOŚĆ! Zasilaj swoje cele batonem H24 dla aktywnych

Świętuj każde zwycięstwo na swojej sportowej drodze NOWYMI batonami proteinowymi H24 Achieve. Każdy z nich zawiera 21 gramów białka, ma niską zawartość cukrów i dekadencki, głęboki smak czekolady. Jesteś zwolennikiem prostych i sensownych rozwiązań? My też! Tak się składa, że dbamy o swoje odżywianie i jesteśmy wymagający. Lubimy...

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 477 odsłony

FILM - CO BY BYŁO GDYBY CHIPSY BYŁY ZDROWE I ODŻYWCZE?

Żyjemy w czasach swobodnego dostępu do przeróżnych produktów rozpieszczających nasze kubki smakowe. Ważną kategorią tej oferty są różnego rodzaju słone przekąski w postaci choćby chipsów. Zwróciliście uwagę na fakt, że niezależnie od sposobu produkcji chipsy nie różnią się wcale ilością kalorii mimo, że jedne są zrobione z...

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 886 odsłony

FILM - MICROBIOTIC MAX - PROBIOTYKI I BŁONNIK PREBIOTYCZNY

Microbiotic Max to suplement diety, dostarczający 2 miliardy żywych bakterii, jak również błonnik prebiotyczny w każdej porcji. Został opracowany, by oferować połączenie probiotyków i błonnika prebiotycznego, które działają w harmonii, pomagając Ci osiągnąć cele związane z odżywianiem. Każda porcja zawiera 2 miliardy żywych bakterii.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 845 odsłony

FILM - POWIEDZ TAK! NA ODŻYWIANIE HERBALIFE NUTRITION

Powiedz TAK na odżywianie Herbalife Nutrition. Powiedz TAK wspierającej społeczności oraz TAK na zdrowy początek dnia. Słowo TAK może zmienić Twoje życie w energetyczną przygodę! Sam sprawdź jak to działa i dołącz do społeczności ludzi dbających o zdrowie i sylwetkę. Zobaczysz, że RAZEM wszystko jest możliwe.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 731 odsłony

FILM - Potęga Herbalife Nutrition - odżywczy Koktajl Formuła 1

Koktajl Herbalife Formuła 1 to produkt wysokiej jakości stworzony dla Ciebie. Określamy potrzeby naszych Klientów i łączymy swoje odkrycia z najnowszymi osiągnięciami nauki. Nasi naukowcy i dietetycy współpracują z Partnerami na światowym poziomie, by zaoferować Klientom lepsze odżywianie.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 528 odsłony

Gala Uznań 10-dniowego Fit Wyzwania. Gratulujemy rezultatów!

Gala Uznań 10-dniowego Fit Wyzwania to ekscytujące wydarzenie online, w którym mogą brać udział uczestnicy Maratonu Sylwetki wraz z zaproszonymi gośćmi. Wszyscy zasiadają przed ekranami i wtedy dzieje się magia. Uznajemy, nagradzamy, oklaskujemy. 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 683 odsłony