Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)

Aktualności herbalife:

FILM - MICROBIOTIC MAX - PROBIOTYKI I BŁONNIK PREBIOTYCZNY

Microbiotic Max to suplement diety, dostarczający 2 miliardy żywych bakterii, jak również błonnik prebiotyczny w każdej porcji. Został opracowany, by oferować połączenie probiotyków i błonnika prebiotycznego, które działają w harmonii, pomagając Ci osiągnąć cele związane z odżywianiem. Każda porcja zawiera 2 miliardy żywych bakterii.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 23 odsłony

FILM - POWIEDZ TAK! NA ODŻYWIANIE HERBALIFE NUTRITION

Powiedz TAK na odżywianie Herbalife Nutrition. Powiedz TAK wspierającej społeczności oraz TAK na zdrowy początek dnia. Słowo TAK może zmienić Twoje życie w energetyczną przygodę! Sam sprawdź jak to działa i dołącz do społeczności ludzi dbających o zdrowie i sylwetkę. Zobaczysz, że RAZEM wszystko jest możliwe.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 78 odsłony

FILM - Potęga Herbalife Nutrition - odżywczy Koktajl Formuła 1

Koktajl Herbalife Formuła 1 to produkt wysokiej jakości stworzony dla Ciebie. Określamy potrzeby naszych Klientów i łączymy swoje odkrycia z najnowszymi osiągnięciami nauki. Nasi naukowcy i dietetycy współpracują z Partnerami na światowym poziomie, by zaoferować Klientom lepsze odżywianie.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 82 odsłony

Gala Uznań 10-dniowego Fit Wyzwania. Gratulujemy rezultatów!

Gala Uznań 10-dniowego Fit Wyzwania to ekscytujące wydarzenie online, w którym mogą brać udział uczestnicy Maratonu Sylwetki wraz z zaproszonymi gośćmi. Wszyscy zasiadają przed ekranami i wtedy dzieje się magia. Uznajemy, nagradzamy, oklaskujemy. 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 135 odsłony

10-dniowe Fit Wyzwanie - Grupa Wsparcia C4TeamFamily

Kto jest już gotowy rozpocząć wspaniałą podróż w kierunku szczupłej i zdrowej sylwetki? Kto chciałby mieć efekty na miarę swoich potrzeb i osiągnąć je w serdecznej atmosferze pełnej wsparcia i energii? Decyzja jest trudna tylko do czasu jej podjęcia a potem już z górki.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 119 odsłony

HN Grow to innowacyjna platforma w postaci aplikacji mobilnej

Na co dzień korzystamy z produktów Herbalife, dbając o swoje odżywienie, kondycję i szczupłą sylwetkę. Co więcej, nawyki żywieniowe wspierane najwyższej klasy suplementacją stają się coraz bardziej modne a niekiedy niezbędne. Dlatego mamy dla Was coś niezwykłego. 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 121 odsłony

UROCZYSTA GALA UZNAŃ UCZESTNIKÓW GRUPY WSPARCIA HERBALIFE

Jest taki jeden niesamowity dzień w miesiącu! Dzień, w którym kończymy 10-dniowe Fit Wyzwanie i robimy podsumowanie wyników. Oklaskujemy drużyny, nagradzamy uczestników i wręczamy liczne nagrody za efekty. Nasze wirtualne studio rozgrzało się do czerwoności!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 154 odsłony

DZIEŃ KOBIET - POMYSŁ NA PREZENT WEDŁUG HERBALIFE

Dzień Kobiet - pomysł na prezent według Herbalife? To niesamowite, ze oprócz oferty produktów odżywiania wewnętrznego Herbalife ma liczne propozycje do odżywienia zewnętrznego naszego ciała. Konkretniej mówiąc do pielęgnacji cery. Dla kogo jest to istotna informacja?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 116 odsłony