Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
Pyszny i zdrowy posiłek - koktajl Herbalife Formuła 1 w wielu smakach

Pyszny i zdrowy posiłek

Jak zrobić pyszny i zdrowy posiłek? Koktajle Formuła 1 Herbalife Nutrition to produkty całkowicie zastępujące posiłek, w 100% wykonane z wegańskich składników. Zapewniają wysokiej jakości białko roślinne i wszystkie kluczowe mikro i makroskładniki, których potrzebuje Twoje ciało. To wygodna i smaczna alternatywa dla wysokokalorycznego...

Jak zrobić pyszny i zdrowy posiłek? Koktajle Formuła 1 Herbalife Nutrition to produkty całkowicie zastępujące posiłek, w 100% wykonane z wegańskich składników. Zapewniają wysokiej jakości białko roślinne i wszystkie kluczowe mikro i makroskładniki, których potrzebuje Twoje ciało. To wygodna i smaczna alternatywa dla wysokokalorycznego śniadania, obiadu, czy kolacji. Ciesz się swoim koktajlem Formuła 1 dostępnym w wielu pysznych smakach:

 1. Koktajl Herbalife o smaku cafe latte
 2. Koktajl Herbalife o smaku mięty z czekoladą
 3. Koktajl Herbalife o smaku waniliowo-śmietankowym
 4. Koktajl Herbalife o smaku owoców leśnych
 5. Koktajl Herbalife o smaku truskawkowo-malinowym
 6. Koktajl Herbalife o smaku ciasteczkowym
 7. Koktajl Herbalife o smaku delikatnej czekolady
 8. Koktajl Herbalife o smaku jabłkowym z korzennymi przyprawami
 9. Koktajl Herbalife o smaku bananowym
 10. Koktajl Herbalife o smaku malin i białej czekolady
 11. Koktajl Herbalife 24 Formuła 1 Sport
 12. Wytrawny posiłek o smaku grzybowo-ziołowym

Poza niewątpliwymi walorami odżywczymi, koktajle Herbalife zastępujące posiłek zapewniają wygodę przygotowania posiłku oraz możliwość urozmaicenia codziennego menu. Formuła 1 to fundament, na którym można zbudować swój plan żywieniowy wspomagający zdrowe odżywianie i odchudzanie. Zdrowy posiłek powinien zawierać dokładnie to samo co zamknęliśmy w opakowaniu każdego smaku koktajlu Formuła 1. Zbilansowane proporcje makroskładników diety oraz 25 witamin i minerałów powodują, że już od 40 lat po koktajl Herbalife sięga stale rosnąca liczba zadowolonych klientów. Odżywcza Formuła 1 Herbalife pomaga odzyskać energię i kondycję, wspomaga odchudzanie i redukcję tłuszczu, ogranicza ilość zjadanych kalorii w zbilansowanej diecie przy udziale aktywności fizycznej.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze smaku i dobraniu zestawu produktów Herbalife napisz do nas lub zadzwoń. Możesz umówić się na konsultację żywieniową, podczas której pomożemy wybrać produkty oraz ustalimy plan żywienia.


Aktywne filtry

Koktajl odżywczy Herbalife waniliowo-śmietankowy 7 saszetek

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku waniliowo-śmietankowym w saszetkach - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Posiłek alternatywny posiadający wysoką gęstość odżywczą. Niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla...
Cena 82,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife jabłka z korzennymi przyprawami 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku jabłek z korzennymi przyprawami - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 192,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife truskawkowo-malinowy 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku truskawkowo-malinowym - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 211,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife waniliowo-śmietankowy 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutritiom - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Posiłek alternatywny posiadający wysoka gęstość odżywczą. Niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan....
Cena 211,00 zł

Koktajl Herbalife antyalergiczny, maliny i biała czekolada 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition antyalergiczny o smaku malin i białej czekolady - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu, soi ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 240,00 zł

1-12 z 14 sztuk