Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)

Formuła 1 – zamiennik posiłku

Formuła 1 Herbalife Nutrition to koktajl całkowicie zastępujący posiłek, w 100% wykonany z wegańskich składników. Zacznij swój dzień od pełnowartościowego i łatwego w przygotowaniu śniadania. Wypróbuj gamę naszych pysznych koktajli Formuła 1, które przygotujesz naprawdę szybko. Wykonaj pierwszy krok na drodze do lepszej i zdrowszej wersji samego siebie. Rozpocznij swoją podróż już dzisiaj!


Aktywne filtry

Koktajl Herbalife antyalergiczny, maliny i biała czekolada 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition antyalergiczny o smaku malin i białej czekolady - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu, soi ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 156,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife waniliowo-śmietankowy 780g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku waniliowo-śmietankowym - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 173,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife waniliowo-śmietankowy 7 saszetek

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku waniliowo-śmietankowym w saszetkach - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Posiłek alternatywny posiadający wysoką gęstość odżywczą. Niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla...
Cena 53,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife truskawkowo-malinowy 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku truskawkowo-malinowym - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 137,00 zł

1-12 z 14 sztuk