Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
Zbilansowane odżywienie - odżywcze koktajle Herbalife Formuła 1, zamienniki posiłków

Zbilansowane odżywienie

Możesz zacząć swój dzień od pełnowartościowego, pysznego i łatwego w przygotowaniu śniadania. Zrobienie sycącego posiłku dla siebie i rodziny, nigdy jeszcze nie było takie proste. Wypróbuj gamę naszych doskonale zbilansowanych koktajli Formuła 1 - zamienników posiłków, zawierających niezbędne dla organizmu człowieka substancje odżywcze. Już od...

Możesz zacząć swój dzień od pełnowartościowego, pysznego i łatwego w przygotowaniu śniadania. Zrobienie sycącego posiłku dla siebie i rodziny, nigdy jeszcze nie było takie proste. Wypróbuj gamę naszych doskonale zbilansowanych koktajli Formuła 1 - zamienników posiłków, zawierających niezbędne dla organizmu człowieka substancje odżywcze. Już od rana możesz zjeść odpowiednią ilość makroskładników diety w idealnych proporcjach. Białko, tłuszcze i węglowodany pod kontrolą przy jednoczesnej oszczędności zbędnych kalorii. Każdy koktajl odżywczy Herbalife zawiera dodatkowo 25 witamin i minerałów, które dopełniają naukowo opracowaną Formułę. Jeśli zależy Ci na wzroście energii, poprawie samopoczucia i kondycji to nasze produkty są stworzone dla Ciebie.

Chcesz schudnąć i zastosować koktajle Herbalife Nutrition w planie na odchudzanie? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby osiągnąć swoje cele szybko, mając 30-dniową gwarancję satysfakcji z osiągniętych rezultatów. Wykonaj pierwszy krok na drodze do lepszej i zdrowszej wersji samego siebie. Rozpocznij swoją podróż już dzisiaj! Zamów koktajl w ulubionym smaku i przygotuj się na wszechstronne korzyści. Dzięki koncepcji odżywczego koktajlu w proszku możesz delektować się smakiem oraz przygotować posiłek gdziekolwiek jesteś. Zbilansowana Formuła 1 została unowocześniona i nie zawiera glutenu, jest wolna od nabiału i może stanowić posiłek w diecie wegańskiej. Koktajl w swoim składzie nie zawiera żadnych dyskusyjnych składników a to wszystko dzięki zaawansowanej technologii produkcji firmy Herbalife Nutrition.

Posiłek, który ma tylko ok. 220 kcal, 18 g białka, 4 g błonnika i 25 witamin i minerałów, pyszny i łatwy w przygotowaniu? Tak, to możliwe! Kup koktajl odżywczy Herbalife Nutrition i sprawdź samodzielnie co możesz zyskać i dlaczego z nami schudniesz bez późniejszego efektu jo-jo, bez głodu w trakcie kuracji odchudzającej, wspierając swoją dietę produktami odżywiania wewnętrznego Herbalife. Cena koktajlu Herbalife jest przystępna, zwłaszcza kiedy spojrzymy przez pryzmat korzyści wynikających ze stosowania w codziennym odżywianiu.

Czym można zastąpić koktajl? Nie ma sposobu na dostarczenie takiej ilości składników pokarmowych w postaci produktów konwencjonalnych. Produkty odżywcze Herbalife zostały stworzone z myślą o wysokiej gęstości odżywczej przy jednoczesnym ograniczeniu kaloryczności. Receptura koktajlu Formuła 1 została opracowana przez naukowców z Rady Naukowej Herbalife a jakość produktu końcowego jest monitorowana na wielu etapach produkcji oraz transportu. Dodatkowo nie ma bardziej uniwersalnego posiłku, który można by przygotować na tak wiele pysznych sposobów. 

Kup nasze koktajle Herbalife wybierając ulubiony smak a otrzymasz od nas przepisy na wiele odżywczych potraw przygotowanych z produktów.


Aktywne filtry

Koktajl odżywczy Herbalife waniliowo-śmietankowy 7 saszetek

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku waniliowo-śmietankowym w saszetkach - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Posiłek alternatywny posiadający wysoką gęstość odżywczą. Niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla...
Cena 82,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife jabłka z korzennymi przyprawami 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku jabłek z korzennymi przyprawami - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 192,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife truskawkowo-malinowy 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition o smaku truskawkowo-malinowym - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 211,00 zł

Koktajl odżywczy Herbalife waniliowo-śmietankowy 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutritiom - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Posiłek alternatywny posiadający wysoka gęstość odżywczą. Niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu ani nabiału, odpowiednia dla wegan....
Cena 211,00 zł

Koktajl Herbalife antyalergiczny, maliny i biała czekolada 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition antyalergiczny o smaku malin i białej czekolady - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu, soi ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 240,00 zł

1-12 z 14 sztuk