Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)
Skuteczne orzeźwienie - obudź swoje ciało i orzeźwij umysł. Wzmocnij energię i zacznij oczyszczanie z Herbatką Rozpuszczalną Herbalife.

Skuteczne orzeźwienie

Obudź swoje ciało i orzeźwij umysł dzięki naszemu napojowi herbaciano-ziołowemu. Wyciągi i ekstrakty ziołowe z zieloną i czarną herbatą sprzyjają oczyszczaniu organizmu w sposób naturalny i bezpieczny.  Herbatka rozpuszczalna Herbalife łączy w sobie dobroczynne działanie ślazu dzikiego, hibiskusa oraz kardamonu, które w połączeniu z herbatą...

Obudź swoje ciało i orzeźwij umysł dzięki naszemu napojowi herbaciano-ziołowemu. Wyciągi i ekstrakty ziołowe z zieloną i czarną herbatą sprzyjają oczyszczaniu organizmu w sposób naturalny i bezpieczny. Herbatka rozpuszczalna Herbalife łączy w sobie dobroczynne działanie ślazu dzikiego, hibiskusa oraz kardamonu, które w połączeniu z herbatą czarną i zieloną oraz kofeiną tworzą połączenie o wyjątkowym działaniu.

Dostępna w trzech niepowtarzalnych smakach: smak oryginalny, cytrynowy, brzoskwiniowy. Delektuj się niskokalorycznym napojem z kofeiną, który możesz przyrządzić na ciepło lub zimno. Szybko postawi Cię na nogi, gdy potrzebujesz „doładować akumulatory”. Herbata stanowi ważny składnik programu odżywiania Herbalife i w połączeniu z koktajlem Formuła 1 sprzyja odchudzaniu organizmu poprzez odżywienie i detoksykację. 

Podstawowym celem korzystania z Herbaty rozpuszczalnej Herbalife jest wprowadzenie smacznego napoju do jadłospisu każdego dnia. Dzięki temu zwiększamy nawodnienie oraz przyspieszamy cyrkulację wody w organizmie. Jest to punkt wyjścia do nauki odczuwania przyjemności ze zdrowego nawadniania i element towarzyszący pozytywnym zmianom w nawykach odżywiania.


Aktywne filtry


1-4 z 4 sztuk