Zadzwoń: +48576051501

Zamknij (x)

Idealne śniadanie Herbalife Nutrition

Odpowiednio rozpocznij dzień – najlepiej z idealnym śniadaniem od Herbalife Nutrition, które wspaniale smakuje, zawiera mnóstwo składników odżywczych, a jego przygotowanie jest proste i wygodne oraz zajmuje mało czasu. W dodatku możesz elastycznie dostosować je do własnych potrzeb i oczekiwań. W pełni zbilansowane śniadanie zagwarantuje Twojemu...

Odpowiednio rozpocznij dzień – najlepiej z idealnym śniadaniem od Herbalife Nutrition, które wspaniale smakuje, zawiera mnóstwo składników odżywczych, a jego przygotowanie jest proste i wygodne oraz zajmuje mało czasu. W dodatku możesz elastycznie dostosować je do własnych potrzeb i oczekiwań. W pełni zbilansowane śniadanie zagwarantuje Twojemu organizmowi energię, która pozwoli Ci dynamicznie zacząć dzień. 

Produkty Herbalife doskonale wpisują się w potrzeby organizmu o poranku:

1. Efektywne nawodnienie - Napój aloesowo-ziołowy, Aloe Max, Hydrate.

2. Skuteczne orzeźwienie - Herbata ziołowa oryginalna, cytrynowa, brzoskwiniowa.

3. Zbilansowane odżywienie - Koktajle białkowe Formuła 1 Herbalife w wielu smakach.

Idealne śniadanie - aloes - herbatka - koktajl Herbalife - sklep C4TeamFamilyAktywne filtry

Koktajl Herbalife antyalergiczny, maliny i biała czekolada 550g

Formuła 1 - Koktajl odżywczy Herbalife Nutrition antyalergiczny o smaku malin i białej czekolady - środek spożywczy zastępujący posiłek do kontroli masy ciała. Wysoka gęstość odżywcza i niezwykła wygoda stosowania w wielu atrakcyjnych smakach. Optymalna dla posiłku ilość białka, 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawiera glutenu, soi ani nabiału, odpowiednia dla wegan.
Cena 156,00 zł

1-12 z 22 sztuk